Socializace psa

Webinář pro širokou veřejnost, který vás seznámí s pojmem socializace a vysvětlí, co všechno si pod tím představit. Dá vám odpovědi nad vztahem socializace – výchova – výcvik a ukáže vám, na co nezapomenout, co nepřecenit a co nepodcenit. Společně se podíváme na doporučený harmonogram socializace štěněte a ukážeme si důsledky nesocializace nebo přehnané socializace jen na jednu komponentu z celého širokého spektra podnětů.

Cena - 350 Kč
Délka trvání - cca 60 min
Platnost zakoupeného odkazu - 10 dní                                               

Pozornost a motivace psa jako základ práce i vztahu se psem

Webinář pro širokou veřejnost, kde si povíme, jak souvisí motivace s výchovou psa a jak je pro to důležitá pozornost. Nezapomeneme se podívat na kloub problematice vztah se psem, která je alfou a omegou úspěšného pro pohodové soužití, ať už máte rodinného psa, mazlíčka anebo se chcete věnovat aktivně libovolným sportům.


Cena - 350 Kč
Délka trvání - cca 45 min
Platnost zakoupeného odkazu - 10 dní
                                             

Obojek, vodítko a náhubek – aneb základní pomůcky pro psa

Webinář pro širokou veřejnost, kde se zaměříme na to, jak psa navyknout na obojek, vodítko a náhubek - bez stresu a složitostí. V souvislosti s obojkem a vodítkem se podíváme na spojitost s chůzí na vodítku a ukážeme si, které pomůcky jak fungují a proč. Zkusíme vybrat ty nejvhodnější pro dobrou vzájemnou spolupráci, která má být pohodová a beze stresu.

Cena - 150 Kč
Délka trvání - cca 30 min
Platnost zakoupeného odkazu - 10 dní

Tahání na vodítku, aneb spořádaná chůze

Webinář pro širokou veřejnost, kde si rozkryjeme příčiny tahání na vodítku a ukážeme si, že vodítko není nepřítel, ale důležitý komunikační nástroj mezi pejskem a psovodem. Vysvětlíme si, jak našeho parťáka tomuto společnému jazyku navyknout a jak ho následně využít pro různé typy chůze v praktickém životě všedních dní tak, aby nás mohl pejsek s radostí a bez vzájemného stresu kdekoliv v klidu doprovázet.


Cena - 450 Kč
Délka trvání - cca 60 min
Platnost zakoupeného odkazu - 10 dní
                                            

Jak pracovat se stresem u psa

Webinář pro širokou veřejnost, který vám pomůže porozumět stresu, jeho příčinám i fázím a jeho projevům u vašeho parťáka. Je důležité umět číst signály pejska a na základě toho mu rozumět a dokázat mu pomoci ho bezpečně ze stresu vyvést. Stres je všudypřítomný a nelze se mu vyhnout, lze ho pouze pochopit, naučit se s ním pracovat a mít ověřené techniky, jak se z něho dostat nebo se do něj třeba vůbec nedostat v takové intenzitě.


Cena - 350 Kč
Délka trvání - cca 30 min
Platnost zakoupeného odkazu - 10 dní
                                         

Jak se psi učí

Webinář pro širokou veřejnost, kde si povíme, jak se pejskové učí a jak to můžeme využívat ve prospěch výchovy, výcviku a socializace. Ukážeme si, že způsobů, jak se mohou něco naučit, je hned několik a je vhodné je znát a počítat s nimi. V návaznosti na to se podíváme, jaká forma tréninku se díky tomu, jak se pes učí, dá použít a v jakých konkrétních situacích se hodí nebo ne. Vědět, jak funguje psí učení, je základním parametrem pro pochopení souvislostí nejen v tréninku, ale v celém psím životě od okamžiku, kdy pes ráno otevře oči, až do večera, než usne.


Cena - 250 Kč
Délka trvání - cca 40 min
Platnost zakoupeného odkazu - 10 dní