Kristýna

& labrador Cecilka

To, co Veronika dělá, je mnohem více než jen konzultace nebo procházka se psem. Je to strategický program, který obohacuje život naší Cecilky a zároveň mi pomáhá na pravidelných setkáních nalézat řešení na různé aktuální problémy. Zlepšilo se nám přivolání a díky společným městským procházkám jsme zvládly i velmi rušné centrum nebo třeba eskalátory v metru. Její služby jsou pro mě neocenitelné a vřele doporučuji její práci každému, kdo hledá profesionální a přátelskou péči o svého psa.

Jana

& kříženec Berry

Verča s Albertem jsou pro nás parťáci a průvodci v pejskařině od doby, co byl Berry štěně. Pomáhají nám na pravidelné bázi jak radou, tak konkrétními ukázkami co a jak udělat. Socializace na město v jejich podání nás hodně posunula vpřed. Taky nám pomohli najít pro Berryho sport snů, dostihy a coursing.

Martina

& kříženec Nambo

Když jsem si pořídila Namba, mého prvního psa, byla jsem trochu nervózní z myšlenky, co všechno musíme zvládnout. Pak jsem narazila na Verču, se kterou se scházíme na pravidelné konzultace, kde se dozvím spousty zajímavých tipů, co mi pak pomáhají v každodenním fungování s Nambem. Moc se mi líbí série městských procházek zaměřená na socializaci a vztah se psem, která nám dodala sebejistotu, zlepšila vztah a výrazně ulevila od stresu. Důrazně doporučuji!

Kamila

& biewer teriér Tiffany

Malé společenské plemeno jako je naše Tiffany potřebuje stejně jako velký pes dobrou výchovu a socializaci, zejména, když žijeme ve městě. Zpočátku jsem potřebovala nasměrovat v tom co a jak dělat a Verča mi byla se svými bohatými zkušenostmi opravdickou oporou. Její aktuální pes Albert je fajn společníkem pro mou malou psí dámu na společných městských procházkách.

Lenka

& belgický ovčák Bibi

Moje fenka belgického ovčáka se snadno dostane do stresu a ve městě je hodně nervózní. Díky procházkám s Veronikou a jejím velkým kníračem Albertem získala ale mnohem větší jistotu a naučila se cítit bezpečně v různých situacích, které jsou ve městě na každém kroku. Tyto procházky nejenže zlepšily náš společný vztah, ale také mi pomáhají lépe rozumět jejímu chování.

lenka

& Desmond & Jasmína

Jako profesionální trenérka psů si nesmírně vážím práce Veroniky v oblasti kynologie. Její přístup je moderní a zahrnuje všechny aspekty pro správné formování zvířete a jeho vztahu s člověkem. Byla jsem zvědavá na její socializační program, který jsem se svými dvěma parsony absolvovala celý a jedním slovem – wonderland. Oba, byť staří mazáci, se mi zlepšili v mnoha aspektech, od běžné chůze na vodítku, přes zvládání složitějších situací, až po náš společný vztah. Její procházky obohatili naši rutinu a promítli se do našeho každodenního života. Doporučuji Veroniku všem majitelům psů.

Jana

& australský ovčák Jessie

Máme doma prvního pejska, fenku border kolie. Veroniku znám dlouhá léta a po celou dobu jsem měla možnost sledovat její práci se psy. Proto jsem neváhala a ještě před pořízením Jessinky jsem s Verčou probrala všechno, co by měl prvopejskař vědět a na co si dát pozor. Nelituji, vše pomohlo do puntíku. Dnes je pro nás Veronika parťák v konzultacích na společných procházkách, které jsou pro nás inspirací, obohacením i relaxací zároveň. Po procházkách je Jessie unavená a klidně odpočívá.

Šárka

& labrador Marry

Pro mou labradorku Marry i pro mne je tandem Albert s Veronikou a Petrem pravidelná měsíční zábava, na kterou se obě fakt těšíme. Marry má super vychovaného psího parťáka a gentlemana, s kterým se proběhne, něco přiučí a vybije svou energii. A já mám parťáka, kterého se můžu ptát na vše od výchovy psa až po jeho výživu, na vše, co aktuálně potřebuji vyřešit.

AdÉLA

& flat coated retrívr Dante

Veronika a Albert, to je příkladná dvojice, jak by měl fungovat člověk a jeho pes. Pomohli nám při dospívání našeho Danteho, flatího kluka, co miluje všechno a všechny, jen té energie je někdy tolik, že je třeba ji usměrnit. Účastnili jsme se jejich městských vodítkových procházek v centru Prahy, kde se náš Dante učil tolik potřebnému klidu do běžného života.

bára

& australský ovčák Artur

Pro našeho Artura jsou společné městské procházky s Verčou a Albertem vždycky přínos. Artur se na nich učí příkladnému chování vedle pohodového vychovaného kámoše, stejně jako zvládat různé situace v centru města, dopravních prostředcích nebo třeba restauraci. Mám možnost se pokaždé zeptat na to, co aktuálně s Arturem řešíme a to je pro mne důležité. A že je co řešit s puberťákem pořád.

Radka

& alpský brakýř Trapp

Pro našeho brakýře Trappa jsme potřebovali pomoci s výchovou a motivací, aby pejsek chodil na přivolání a nelovil nám slepice. Nejdříve jsme nevěřili, ale po čase se ukázalo, že rady byly přesné a účelné. Dodnes jsme v kontaktu a když je třeba, máme se kam obrátit pro řešení problému.

pavel

& labrador Sir

Když jsme potřebovali poradit se socializací našeho labradora Sira, Verča nám dala jasný, koncepční a ucelený pohled na problematiku. Spousta poznatků z praxe nás zpočátku ani nenapadla, ale dnes víme, že se vyplatilo naslouchat. Kdo potřebuje posunout v oblasti výchovy psa, vřele doporučuji.