Koncepční plán práce s vaším psem


Všude je nepřeberně rad, návodů a postupů, jak má vypadat socializace a výchova psa, ale těžko se v nich vyznat, natož určit, který je právě pro vás a vaše zvíře ten pravý. A dost možná, že žádný z nich nemusí být vhodný, protože je to jen všeobecný návod jako ve škole. Ale kdo to má poznat? Už jste jich několik vyzkoušeli, na každém něco bylo, ale pořád tomu něco chybí? Už tolikrát jste slyšeli, že si musíte spolu se psem zlepšit vztah, ale neumíte si pod tím představit nic konkrétního a uchopitelného? Rozumíme. A dobře víme, že klíčové je porozumět právě vám a vašemu pejskovi, protože plošné návody nefungují.


Co pro vás můžeme v tomto směru udělat? Mnoho! Máme pro vás koncepční plán šitý na míru právě a pouze pro konkrétní dvojici psovoda a psa. Tahle služba je pro nejnáročnější klienty, kteří ocení komplexní a individuální přístup ke svému psímu parťákovi a jeho člověku. Klademe důraz na personalizaci, postupné zdokonalování se obou ve vzájemné komunikaci a pochopení. Výsledkem je vytváření kvalitního vztahu mezi psovodem a psem a je tak atraktivním řešením pro majitele, kteří chtějí dosáhnout optimálního zlepšení a spokojenosti psa i člověka.

Naše služba se neomezuje jenom na obecné rady, ale vytváří individuální návrh postupu pro každého klienta. Plán je navržen tak, aby se postupně rozvíjely konkrétní dovednosti psa i majitele v jednotlivých oblastech. Každý měsíc zahrnuje nové a složitější úlohy, zároveň respektuje individuální tempo majitele i psa. Každý navržený krok je vysvětlen a doprovázen praktickými cvičeními, které lze snadno trénovat a doporučeními na činnosti, které dává smysl spolu podnikat. Součástí je i navržený program vzdělávání pro psovoda, které je nedílnou ingrediencí pro dosažení úspěchu.


Co je v koncepčního plánu?

 • Personalizovaná analýza vašeho problému na míru. Každý pes i jeho majitel jsou jedineční a tak je třeba na počátku analyzovat a porozumět potřebám a aktuálnímu stavu právě u vás a vašeho zvířete. Ne někde jinde. Ale zhodnotit
  právě a pouze váš aktuální stav.
 • Personalizovaný návrh strategie jak dosáhnout řešení vašeho problému. Podíváme se na něj z mnoha úhlů pohledu a najdeme způsoby řešení pro širokou škálu oblastí od zajištění jistoty a bezpečí, motivace, pozornosti a odměn až po zvládání stresu, rušivých podnětů a soustředění se na vás jako na psovoda.
 • Personalizovaný návrh akčních kroků pro stabilizaci stavu a následné zlepšování. Dobré řešení vyžaduje správně rozložené a na sebe navazující úkoly. Změny nepřichází hned, ale postupně, proto jsou naše návrhy situovány na delší dobu.
 • Personalizovaný týdenní plán aktivit, který pomůže po úspěšném stabilizačním období začlenit pejska do běžného života jako parťáka, kde se nadále posiluje společný vztah, komunikace, porozumění i dovednosti, jakožto základ pro společný bezproblémový život.

Co získá váš pes?

 • Parťáka v podobě majitele, který mu rozumí a ví, kde je problém a co s ním může podniknout.
 • Bezpečí, zábavu i motivaci spolupracovat.
 • Společnou činnost s majitelem.

Co všechno se naučíte vy?

 • Porozumět příčinám aktuálního stavu.
 • Tipy na vzdělání sebe sama.
 • Návrh řešení, kudy se posunout k požadovanému stavu.
 • Časový plán akčních kroků systematicky na sebe navazujících.

Kolik to stojí?

Cena za koncepční plán je 7.800,- a její součástí je:

 • 1x 60 min vstupní konzultace/procházka pro vás a vašeho psa v Praze
 • analytický dokument obsahující aktuální stav a návrh řešení v podobě vysvětlení problematiky, tipů a triků na posílení různých oblastí v závislosti na řešeném tématu na míru a plán akčních kroků pro stabilizaci i následné udržení v běžném životě
 • 1x 60min výstupní konzultace pro vás bez psa, kde si vysvětlíme obsah navržených řešení (online)

Cílem je dosáhnout díky mechanismu návrhu dostatečné samostatnosti majitele, který může vycházet z plánu. Je ale samozřejmostí i podpora trenéra kdykoliv nad čímkoliv bude třeba v podobě konzultací, které si lze doobjednat.

Jak se objednat?

Pro objednávky neváhejte využít náš telefon +420 720 388 523 nebo mailový kontakt info@socializacepsu.cz.

Těšíme se na spolupráci s vámi a vaším psem!