Individuální konzultace


Potřebujete probrat cokoliv kolem socializace a výchovy vašeho pejska a při běžném skupinovém cvičení na cvičáku na vaše potřeby není dostatek prostoru, kolik by si zasloužily?

Uvítali byste při socializaci a výchově vašeho pejska takového trenéra, který pomůže vymyslet přístup na míru šitý přímo právě vám a vašemu zvířeti?

Nebo prostě chcete mít v zádech oporu pro případ, kdy si nevíte rady?

Neváhejte a využijte naše konzultace, které jsou přizpůsobeny potřebám každého jednotlivého psa a jeho majitele a pokrývají širokou problematiku od výchovy a socializace po konkrétní nácviky toho, co je aktuálně potřeba pro praktický a bezproblémový život se psem ve městě.

Jak to funguje?

Konzultace mohou probíhat v centru města Prahy v různých lokalitách podle aktuální potřeby a schopností vašeho pejska. Běžné centrum nabízí spoustu možností jak k procházkám bohatým na podněty, tak i naopak k těm klidnějším.

Můžeme se ale sejít i v okolí vašeho bydliště, ve vašem přirozeném prostředí, kdekoliv po Praze v dojezdu MHD. Tento přístup nám může poskytnout lepší zázemí pro takové situace, kdy potřebujeme, aby byl pejsek ve známém prostředí a kde se cítí nejpohodlněji.

První konzultace bude diagnostická, podíváme se na vaše potřeby, které byste rádi pro vás a vašeho pejska pokryli a probereme si obecně vaše fungování s ním. Následně přijde návrh možných řešení a bude jen na vás, jakou další cestu zvolíte.

V dalších konzultacích odvineme postup na základě závěru z prvního setkání. Pokud to bude pro konkrétní situaci vhodné, mohou další konzultace proběhnout za přítomnosti pohodového psího parťáka, kterého si váš pes i vy zamilujete.

Kolik to stojí?

Cena za individuální live konzultace se pohybuje mezi 950,- až 1.450,- Kč za hodinu. Přesná cena bude vždy upřesněna při objednání podle konkrétního obsahu a lokality realizace. Pro průběžnou kontrolu stavu navazující na předchozí live konzultace lze využít i variantu online za 450,- Kč. 

Jak se objednat?

Pro objednávky neváhejte využít náš telefon +420 720 388 523 nebo mailový kontakt info@socializacepsu.cz.

Těšíme se na spolupráci s vámi a vaším psem!