Co nabízíme

Vítejte v Canine Patrol Adventure, akademii socializace psů, vašem průvodci k harmonickému soužití člověka a psa ve městě. Provedeme vás socializací vašeho psího parťáka od základů až po zvládání složitých a na rušné podněty bohatých situací. Náš přístup se soustředí na vytváření silného pouta mezi vámi a vaším parťákem díky společným zážitkům. Jsme tady, abychom vám ukázali, že pohodový a vyrovnaný život v městském prostředí je možný. Základní hodnotou je pro nás člověk a pes, spolu a bez stresu.

Jak to u nás děláme? Nebojte se, žádné tradiční výcvikové školy, naše poslání je zcela odlišné. Nesoustředíme se na samotný výcvik nebo trénink, ale na komplexní socializaci a výchovu rodinného psa ve městě. Naše akademie nabízí tři úrovně, které vás spolu s pejskem postupně provedou procesem učení, na jehož konci vás čeká harmonické soužití, bez stresu a s radostí.

Začínáme webináři, kde získáte nezbytné znalosti o fungování s vaším zvířetem. Jde o oblasti bazální jako je téma pozornost, motivace, odměna, práce se stresem, práce se základními pomůckami jako obojek a vodítko. Podíváme se spolu ale i na komplexnější oblasti nezbytné pro pochopení celého kontextu soužití.

V další úrovni se už můžeme vydat do terénu, ať už na individuální nebo skupinovou procházku, kde získanou teorii proměníme v praxi.

Pokračovat můžete pak ve vymazlené sérii městských procházek v centru Prahy, kdy každý okruh navazuje na ten předchozí jak ve své náročnosti, tak v nových dovednostech ve všech aspektech městského života.

Mimo tento standardní program akademie máme pro zájemce nachystané i VIP služby na míru v podobě koncepčního plánu, kde detailně rozebereme individuální potřeby konkrétní dvojice psovod – pes a přetavíme je do analytického výstupu s tipy a triky, včetně na míru sestaveného plánu postupu, který vás nasměruje k výchově uvolněného a spokojeného psího parťáka.

Nevíte přesně, jaká služba by byla pro vás ta optimální? Nezoufejte, poradíme!

Můžete vyplnit jednoduchý vstupní dotazník, kde se zabýváme základními otázkami, které vám ušetří čas i peníze za vstupní konzultaci a pomohou nám nabídnout vám služby v oblasti výchovy psa a socializace psa ideálně na míru pro vás.