Jak budovat vztah se psem

Webinář pro širokou veřejnost, kde si budeme povídat o tom, jak se vytváří správný a kvalitní vztah mezi psovodem a jeho psem. Správně tušíte, že se jedná o komplexní téma, na kterém stojí ochota psa spolupracovat se svým člověkem, stejně jako jeho důvěra vůči němu nebo dobře zvládnutá komunikace se psem a enrichment psa. Dobrý vztah je vizitkou toho, jak umíme svého psa vést, chránit, být pro něj parťák a neodolatelný zdroj nejen toho, po čem pes touží, ale i zábavy.


Cena - 300,-

PŘIHLÁSIT SE

Jak pracovat se stresem

Webinář pro širokou veřejnost, který vám pomůže porozumět stresu, jeho příčinám i fázím a jeho projevům u vašeho parťáka. Je důležité umět číst signály pejska a na základě toho mu rozumět a dokázat mu pomoci ho bezpečně ze stresu vyvést. Stres je všudypřítomný a nelze se mu vyhnout, lze ho pouze pochopit, naučit se s ním pracovat a mít ověřené techniky, jak se z něho dostat nebo se do něj třeba vůbec nedostat v takové intenzitě. 


Cena - 450,-

PŘIHLÁSIT SE

Trénujeme sebekontrolu

Webinář pro širokou veřejnost, kde si rozkryjeme příčiny tahání na vodítku a ukážeme si, že vodítko není nepřítel, ale důležitý komunikační nástroj mezi pejskem a psovodem. Vysvětlíme si, jak našeho parťáka tomuto společnému jazyku navyknout a jak ho následně využít pro různé typy chůze v praktickém životě všedních dní tak, aby nás mohl pejsek s radostí a bez vzájemného stresu kdekoliv v klidu doprovázet.


Cena - 300,-

PŘIHLÁSIT SE